بسمه تعالی

گروه مکس پاور(MAXPOWER) در استان تهران طی دو دهه اخیر تحت عناوین دیگر اقدام به واردات، تهیه و توزیع قطعات یدکی کرده است وبابسیاری از شرکت های داخلی و خارجی همکاری نموده و با یاری خداوند متعال به موفقیت های بزرگی در این زمینه دست یافته است.گروه تجاری مکس پاور در سال 1395 در راستای ارتقاء سطح کیفیت عملکرد خود و همچنین توسعه بازار بر اساس رضایتمندی همکاران گرامی اقدام به توزیع برخی قطعات با برند تجاری مکس پاور (MAX POWER) نموده و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب مدیران در کسب و کارهای شخصی، شرکتی و سازمانی برای دستیابی به اهداف بلند مدت خویش گام های مؤثری به پشتوانه مشتریان وفادار خود برداشته است.

مجموعه تجاری مکس پاور در عرصه واردات و توزیع قطعات یدکی در جهت بالابردن سطح کیفیت محصولات خود اقدام به همکاری با کارخانه های معتبر و مطابق با استاندارد های جهانی نموده است.

سیاست کاری بیانگر این است که مجموعه مکس پاور در فعالیت های تجاری خود به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان و براساس پایبندی به ارزش های والای انسانی، رعایت اخلاق حرفه ای ، مشتری مداری در رقابتی سالم و مسئولیت پذیری را سر لوحه کار خویش قرار داده است.

عملکرد این مجموعه در راستای تأمین قطعات یدکی کامیون های ولوو، دانگ فنگ، کاویان و انواع موتور های کامینز میباشد.

 

برای ما موجب بسی افتخار است که از طریق این وب سایت امکان ارتباط با شما مشتریان گرامی میسرگردید، امیدواریم تعامل حاصله روز به روز گسترش یافته و از نظرات ارزشمند شما در جهت توسعه مجموعه و بهبود خدمات رسانی به مشتریان بهره مند گردیم. و در پایان دست شما مشتریان گرامی را می فشاریم و از خداوند منان توفیق خدمت به شما را خواستاریم.